top of page

PRZENIEŚ OBDAROWYWANIE W SWOJEJ FIRMIE NA WYŻSZY POZIOM

Zamawiaj unikalne boxy, ciesz się wolnym czasem i efektem WOW!

Prezenty
dla klientów

IMG_20210215_140113_edited.jpg

oh my BOX! to nie tylko radość dawania i otrzymywania upominków. Nasze zestawy budują wizerunek Twojej firmy oraz są oryginalnym nośnikiem treści marketingowych.

Z nami Twoje relacje biznesowe wejdą na wyższy poziom.

Boxy
dla pracowników

Boxy firmowe

Urodziny, emerytury, rocznice pracy, święta... Ważne daty są świetną okazją do podkreślenia, jak wielką wartość wnoszą do firmy Twoi pracownicy. Wyślij nam listę osób

i daty, a my zajmiemy się resztą! Zobacz, jak niewiele trzeba, żeby docenić, zmotywować, zintegrować Twój zespół.

Branding,
personalizacja

Edge_One_Solutions_prezenty_firmowe.jpg

Specjalizujemy się w prezentach firmowych i wiemy, że odpowiednie opakowanie i oprawa graficzna są tak samo ważne, jak oryginalne wnętrze pudełka. Unikatowe produkty

z nadrukiem, personalizowane pudełka z logo, firmowe dodatki

- to wszystko znajdziesz u nas.

Kompleksowa
realizacja

prezenty firmowe, boxy firmowe, upominki firmowe, gadżety firmowe, prezenty firmowe kraków, prezenty firmowe warszawa, prezenty biznesowe, upominki biznesowe

Jeśli marzysz, by ktoś nareszcie zajął się całym procesem kreacji, organizacji, pakowania

i wysyłki upominków  - jesteś we właściwym miejscu. A może masz już swoją wizję i produkty ale potrzebujesz dla nich wyjątkowej oprawy, personalizacji czy pomocy przy wysyłce? Oto jesteśmy!

Prezenty na 
dużą skalę

Projekt bez tytułu (21).png

Bez względu na to, czy potrzebujesz 3000 kreatywnych niedrogich boxów do Twojego biura, czy 30 ekskluzywnych zestawów dla najlepszych klientów z wysyłką pod różne adresy, po prostu do nas napisz. Realizujemy zamówienia od 10 sztuk, na terenie całej Polski - i nie tylko!

Doradztwo
projektowe

Kino_Polska_prezenty_firmowe.jpg

Masz swój wewnętrzny zespół, który zajmuje się przygotowywaniem upominków ale potrzebujesz wsparcia przy pozyskiwaniu produktów, projektowaniu opakowań, czy organizacji wysyłki? Możesz wynająć nasz zespół kreatywny do wspólnej burzy mózgów i współpracy projektowej. 

ZAINSPIRUJ SIĘ

Poniżej znajdziesz przykładowe zestawy. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną personalizowaną ofertę, dopasowaną do charakteru marki, budżetu i okazji. 

Chcesz zamówić swój unikatowy box? Razem stworzymy coś wyjątkowego!

Zainspiruj sie
bottom of page